UDANY START NA OOM oraz MPJ

W dniach 06 - 09.08. grupa juniorów i juniorów młodszych rywalizowała w Bydgoszczy w Mistrzostwach Polski. Nasi podopieczni zdobyli 6 medali, a w klasyfikacji klubowej zajęliśmy bardzo wysokie 3 miejsce ulegając tylko Zawiszy Bydgoszcz i Warcie Poznań. Złote medale zdobyli w konkurencji K-4 500m. Olimpia Kłosowska, Natalia Gawlik, Adrianna Krańska, Wiktoria Busz oraz w konkurencji K-2 500m. Jakub Michalski i Patryk Grzelka. Srebrne krążki wywalczyli w konkurencji K-2 200m. Patryk Grzelka i Jakub Michalski, który również zdobył srebrny medal w konkurencji K-1 1000m. Na 3 stopniu podium stanęli Kamil Tomyślak i Mateusz Pawłowski w konkurencji K-2 200m. Mateusz Pawłowski zdobył również brąz w konkurencji indywidualnej na 200m. Pozostali zawodnicy nie stanęli na podium, ale godnie i z pełną determinacją reprezentowali barwy naszego klubu.